Obrtnička škola Koprivnica

obrtnicka skola koprivnicaOBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA

Obrtnička škola Koprivnica jedna je od najrazvijenijih i najpriznatijih škola u Koprivničko-križevačkoj županiji. Kroz svoju redovnu nastavu i praktičnu obuku, kao i kroz različite oblike prekvalifikacija i doškolovanja, uz suradnju s Gradom Koprivnicom i Koprivničko-križevačkom županijom, naša je Škola stvorila mnoge priznate obrtnike ovog kraja.

2006. godine Obrtnička škola je proslavila 120 godina svoga postojanja.

Pod nazivom Šegrtska škola osnovana je 1886. godine u sklopu tadašnjih školskih reformi.

Obrtničku školu danas pohađa 776 učenika u 31 razrednih odjela, uključujući i odjele za djecu djecu s poteškoćama u razvoju, a u njoj je zaposleno ukupno 106 djelatnika.

U suvremenim se radionicama i kabinetima uz pomoć profesora naši učenici pripremaju za dvadesetak obrtničkih zanimanja po trogodišnjim i četverogodišnjim programima te redovito postižu odlične uspjehe na raznim natjecanjima.

Kvaliteta i uspješnost obrazovanja u našoj Školi, uz trud i zalaganje naših profesora i učenika, zaista se isplatila - Obrtnička škola dvostruka je dobitnica nagrade "Šegrt Hlapić" za najbolju školu - izvođača programa za obrtnička zanimanja.

Web stranica: www.ss-obrtnicka-koprivnica.skole.hr


Pin It

Obrtnička škola Koprivnica
Strukovna škola Đurđevac
Koprivničko - križevačka županija
PORA
Koristimo kolačiće
Kolačiće koristimo za prilagođavanje sadržaja i oglasa, za pružanje značajki društvenih medija i za analizu prometa.